Globalne wsparcie klienta

Satysfakcja klienta i zaufanie jakie podkłada w naszych maszynach są naszym najważniejszym celem.
Grupa Merlo już od momentu zakupu wspiera swoich klientów, dzięki wsparciu posprzedażowemu i szerokiej gamie oryginalnych części zamiennych.
about-1.jpg

Centrum Badawczo-Szkoleniowe Merlo

Centrum Badawczo-Szkoleniowe Merlo (CFRM)
Centrum Badawczo-Szkoleniowe Merlo (CFRM) jest wyjątkowym centrum Grupy Merlo, przeznaczonym do szkolenia i doszkalania wysoko wykwalifikowanych operatorów. 
 
Powstałe w 2005 roku CFRM potwierdza to, jak bardzo Grupa Merlo zwraca uwagę na bezpieczeństwo operatora w godzinach pracy w całym cyklu zawodowym, od szkolenia operatorów, po programowanie systemów bezpieczeństwa o wysokim standardzie jakościowym zamontowanych na maszynach. 
 
Dzięki doskonałęj organizacji Centrum CFRM, klienci Merlo mogą wypróbować podnośniki teleskopowe Merlo na żywo , podczas „ sesji testowe j” i przekonać się o wysokiej jakości czy różnicach produktowych maszyn Merlo.
 
 
CFRM_002.jpg

Merlo Mobility

„MerloMobility” to usługa opracowana przez Movimatica wyłącznie dla Grupy Merlo, przeznaczona do mapowania i kontroli zużycia maszyn Merlo.
Platforma MerloMobility ułatwia kontrolę zarządzania i
 
zapisuje w łatwo dostępnej bazie danych szczegóły na temat godzin/pracy maszyn, sprawiając, że monitorowanie stanu maszyny jest prostsze i natychmiastowe. Dzięki usłudze MerloMobility otrzymasz konkurencyjne i technologiczne korzyści, optymalizując również koszty konserwacji i paliwa.
 
 
m_mobility_2.jpg

Merlo Finance

Rozwiązania finansowe dla każdego
Zakup maszyny jest ważną inwestycją zarówno w przypadku małej firmy, jak i dużych przedsiębiorstw. 
Dzięki naszym usługom finansowym, świadczonym we współpracy z najważniejszymi światowymi instytucjami kredytowymi, pomożemy ci znaleźć rozwiązanie finansowe, które najlepiej odpowiada twoim potrzebom.
 
about-2.jpg