Innowacje Merlo w historii

2019

Nowy joystick proporcjonalny

Na targach Sima 2019 firma Merlo przedstawia nowy joystick proporcjonalny, który jest odpowiedzią na obecne potrzeby rynku. To rozwiązanie zwiększa ergonomię sterowania, zmniejsza wysiłek operatora i zwiększa jego komfort pracy. W joysticku wbudowane są sterowniki funkcji operacyjnych maszyny wraz z możliwością zmiany kierunku jazdy.
2018

Przedstawiona nowa gama dla branży budowlanej

Na targach Intermat 2018 w Paryżu, firma Merlo przedstawia nową, całkowicie odnowioną, gamę podnośników teleskopowych przeznaczoną dla branży budowlanej. Na targach obecnych jest aż 15 nowych modeli. W ten sposób zaczyna się produkcja nowych modeli, które wyróżnia wyjątkowość rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych.
2014

TF42.7 Hybrid: Złoty medal na targach Agritechnika

W przeddzień swojej 50 rocznicy, firma Merlo prezentuje na targach Agritechnika w Hanowerze model TF42.7 Hybrid, pierwszy na świecie hybrydowy podnośnik teleskopowy, który otrzymał złoty medal w kategorii innowacji technologicznej.  Nadzwyczajne osiągniecie, do którego dochodzą dwa inne uznania: nagroda „Maszyna roku” dla modułowych Turbofarmer i nagroda „Filar mechanizacji rolnictwa” dla Multifarmer. Trzy nagrody otrzymane podczas tych samych targów międzynarodowych!
Nowa koncepcja podnośnika teleskopowego Merlo, oparta na zasadzie modułowości potwierdzona zostaje przez wypuszczenie na rynek nowej generacji podnośników rolniczych Turbofarmer, która składa się z różnych rodzin i stanowi największą gamę podnośników teleskopowych w branży rolniczej.