Lider technologiczny w obsłudze maszyn Międzynarodowe nastawienie na biznes

Merlo jest znaczącą rodzinną Grupą przemysłową, która projektuje, produkuje i sprzedaje swoje maszyny marki„ Merlo ”oraz„ TreEmme ”.
W centrum uwag dotyczących człowieka. Każdego dnia inżynierowie w fabryce z pasją poświęcają się ciągłemu doskonaleniu osiągając nasze produkty i ich wydajności, przez maszyny były bardziej funkcjonalne, bezpieczne i wydajne. Obejmuje Grupę Merlo z zaangażowaniem dba o obsługę środowiska i przyszłych następnych pokoleń.
 

Nasza misja

Naszą misją jest bycie specjalistami w sektorze maszyn roboczych, oferując szeroką gamę produktów, obecnych na całym świecie. 
Strategia Grupy opiera się na bliskim kontakcie z klientem, dzięki solidnej sieci dystrybucyjnej, oraz na poszukiwaniu wyjątkowych rozwiązań innowacyjnych, które pozwolą na prowadzenie zarobkowej i trwałej działalności zapewniając najwyższy stopień bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
 
Odkryj naszą ofertę produktów >
 
Znajdź dealera >
Who_We_Are.jpg

Nasza gama

Portfolio produktów składa się z pełnej gamy podnośników teleskopowych, tzw. sztywnoramowych, jak i obrotowych, betoniarek samozaładowczych DBM, uniwersalnych przenośników na gąsienicach Cingo.
 
Wszystkie produkty z gamy Merlo wyróżniają się innowacyjnością, wysoką technologią i niezawodnością, będącymi od zawsze cechami charakterystycznymi Grupy Merlo, które zyskały zaufanie rynków.
gamma_multifarmer.jpg
gamma_roto.jpg