Wsparcie dla Twojego biznesu z Merlo
  VISUALIZZA GLI USI  

Budownictwo

Wszystko zaczęło się w 1964 roku, kiedy Amilcare Merlo i jego siostra Natalina rozpoczęli projektowanie oraz produkcję maszyn do bliskiego transportu materiałów. Od tamtego czasu gama maszyn kontynuowała swój rozwój, aż do całkowitego zrewolucjonizowania rynku maszyn budowlanych.
Niezależnie od dokonanego wyboru, od maszyn teleskopowych z ładowarką przednią, po gamę Roto i małe wielofunkcyjne maszyny Cingo, zawsze można polegać na nowatorskiej technologii Merlo. Opracowanie koncepcji, projektowanie i produkcja - wszystko odbywa się w fabrykach Merlo i daje gwarancję wyjątkowych osiągów, gdyż każdy element jest zaprojektowany i przeznaczony specjalnie dla modelu, w którym będzie zastosowany. Nie ma kompromisów, to jedyny sposób, aby zapewnić wyjątkowe osiągi oraz unikalne i pionierskie technologie. Tego nauczyło nas pięćdziesiąt lat sukcesów w sektorze budowniczym.

Szeroka i spójna gama, której żaden z konkurentów nie może dorównać, to potwierdzenie naszego zaangażowania w nieustanny rozwój technologii i w szerokie zastosowanie naszych produktów.

 

Kompakty łączą zredukowane wymiary, zwrotność, oszczędność w eksploatacji oraz osiągi na najwyższym poziomie w kategorii.

Seria Turbofarmer to prawdziwie wielozadaniowe maszyny znajdujące zastosowanie w najróżniejszych pracach.

Seria Panoramic ze stabilizatorami i bez nich, dla wsparcia potrzeb wszystkich klientów.

Modele Professional dla osób pracujących dużą ilość godzin z maszyną teleskopową. Praca w trybie ciągłym nie będzie już problemem!

Maszyny o dużej zdolności przenoszenia zostały opracowane dla tych wszystkich, którzy muszą podnosić ładunki o szczególnych wymaganiach.

Gama Roto, pierwsze maszyny teleskopowe z obracaną wieżyczką oraz nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa

Szeroka oferta, którą dopełniają unikalne technologie, jakie może zaoferować jedynie firma Merlo, a które oszczędzają Państwa czas, zmniejszają zużycie paliwa oraz zapewniają pracę w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

 

  • Bezpieczeństwo: system Merlo CDC (Dynamiczna kontrola obciążenia) dla najbezpieczniejszych maszyn na świecie
  • Produktywność: sprzężenie hydrauliczne tylne, trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ), mechaniczny wałek odbioru mocy WOM dla osiągnięcia rekordowej produktywności
  • Produktywność: sprzęganie tack-lock (szybkozłącze) sterowane hydraulicznie w standardzie w całej gamie
  • Efektywność: poziomowanie z bocznym przesuwem wysięgnika, zdobycz technologiczna oferowana tylko przez Merlo. Nigdy więcej niepotrzebnej straty czasu!
  • Wydajność: system Merlo EPD (Eco Power Drive) to oszczędności paliwa do 30%
  • Komfort: najszersza kabina w kategorii, dostępna także w wersji CS (Kabina z niezależnym zawieszeniem) to następne osiągnięcie, które może zaoferować tylko Merlo


Strefa multimediów

GALERIA FOTOGRAFII

Odwiedź naszą fotogalerię

GALERIA WIDEO/MULTIMEDIA

Odwiedź naszą wideografię

EIMA 2018

SAV SYSTEM

SAV SYSTEM

POWRÓT NA GÓRĘ STRONY
Merlo <h1>Merlo</h1> &nbsp;jest dynamiczną spółką przemysłową, stosującą nowoczesne technologie, w pełni zintegrowaną, w której udział ma wyłącznie kapitał prywatny, produkującą maszyny o dużej wartości technologicznej. Jest to <em>Podnosniki teleskopowe</em> przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji, która może pochwalić się miejscem w pierwszej lidze na wszystkich światowych rynkach a także stanowi międzynarodowy punkt <strong>Maszyny rolnicze</strong> w <h2>Podnosnik teleskopowy</h2> &nbsp;podnośników teleskopowych. Grupa składa się z przedsiębiorstw utworzonych w celu realizacji ambitnego projektu: produkcji wyrobów zaprojektowanych i wyprodukowanych całkowicie we <h2>Ciagnik teleskopowy</h2> . Wyzwanie uwieńczone sukcesem. Ponieważ Merlo nie jest "montażystą”, ale spółką przemysłową, która ściśle zintegrowała wszystkie etapy produkcyjne, czyli sama projektuje, rozwija i produkuje większość komponentów. Pozwala to na znalezienie za każdym razem najlepszego rozwiązania dla potrzeb użytkowników, uzyskując produkty opracowane i wyprodukowane w całości we Włoszech. <strong>Zespól Merlo</strong> sukces Merlo wynika z umiejętności przewidywania potrzeb rynków, a każda wyprodukowana maszyna <em>Podnosnik obrotowy</em> o dążeniu firmy do możliwości oferowania swoim klientom najlepszych i najnowszych rozwiązań technologicznych, czego gwarancją jest pięćdziesiąt lat doświadczenia w prowadzeniu badań i w innowacyjności. To właśnie dzięki badaniom, innowacyjności oraz ciągłemu tworzeniu nowych produktów spółka Merlo chce nadal umacniać czołową pozycję jaką zajmuje w zakresie zaawansowania technologicznego oraz jakości.<u> Zespól Merlo</u> powstała w 1964 roku, zatrudnia ponad 1200 pracowników a powierzchnia zabudowana zakładów w Cuneo wynosi około 220 000 metrów kwadratowych. Ponad 90 % produkcji eksportuje się na cały świat poprzez sieć handlową z siedmioma filiami i ponad 600 koncesjonariuszami. Grupa Merlo jest liderem na rynku podnośników teleskopowych z wieżyczką obrotową i podnośników teleskopowych z przekładnią hydrostatyczną