Modele kompaktowe

Główną cechą gamy kompaktowych ładowarek teleskopowych Merlo jest koncentracja na potrzebach klienta.

Te modele charakteryzują się niewielkimi rozmiarami dostosowanymi do pracy na ograniczonej przestrzeni, ale jednocześnie oferują wysokie osiągi i wyjątkowy komfort.

Warto zauważyć, że również najmniejszy przedstawiciel tej gamy, model P 25.6 (1,80 m szerokości i 1,92 m wysokości), został wyposażony w taką samą kabinę, jak montowana w większych modelach ładowarek teleskopowych, dzięki czemu oferuje optymalny komfort i plasuje Merlo w czołówce, nie tylko pod względem technologii i osiągów, ale przede wszystkim komfortu.

Te parametry umożliwiają wielogodzinną pracę operatora kompaktowych ładowarek Merlo, zarówno w sektorze budowlanym, jak i w rolnictwie, wpływając pozytywnie na produktywność.

 

 • Zredukowana masa i wymiary zapewniające lepszą zwrotność i mniejsze zużycie paliwa
 • Doskonała widoczność
 • Wysoki prześwit nad ziemią, korzystny podczas pracy w terenie z przeszkodami
 • Najprzestronniejsza kabina na rynku
 • Układ Load Sensing pozwalający na zmniejszenie zużycia paliwa i maksymalizację osiągów
 • Prędkość maksymalna 40 km/h
 • Przekładnia hydrostatyczna
 • Homologacja europejska na ciągnik rolniczy
 • Stalowy profil ułatwiający rozkład obciążenia i eliminujący tylną przeciwwagę
 • Udźwig do 3,2 tony i wysokość podnoszenia do 8 metrów
 • Tack lock, opatentowany system do szybkiego sprzęgania / rozprzęgania osprzętu4 koła skrętne


Strefa multimediów

GALERIA FOTOGRAFII

Odwiedź naszą fotogalerię

GALERIA WIDEO/MULTIMEDIA

Odwiedź naszą wideografię

EIMA 2018

SAV SYSTEM

SAV SYSTEM

POWRÓT NA GÓRĘ STRONY
Merlo <h1>Merlo</h1> &nbsp;jest dynamiczną spółką przemysłową, stosującą nowoczesne technologie, w pełni zintegrowaną, w której udział ma wyłącznie kapitał prywatny, produkującą maszyny o dużej wartości technologicznej. Jest to <em>Podnosniki teleskopowe</em> przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji, która może pochwalić się miejscem w pierwszej lidze na wszystkich światowych rynkach a także stanowi międzynarodowy punkt <strong>Maszyny rolnicze</strong> w <h2>Podnosnik teleskopowy</h2> &nbsp;podnośników teleskopowych. Grupa składa się z przedsiębiorstw utworzonych w celu realizacji ambitnego projektu: produkcji wyrobów zaprojektowanych i wyprodukowanych całkowicie we <h2>Ciagnik teleskopowy</h2> . Wyzwanie uwieńczone sukcesem. Ponieważ Merlo nie jest "montażystą”, ale spółką przemysłową, która ściśle zintegrowała wszystkie etapy produkcyjne, czyli sama projektuje, rozwija i produkuje większość komponentów. Pozwala to na znalezienie za każdym razem najlepszego rozwiązania dla potrzeb użytkowników, uzyskując produkty opracowane i wyprodukowane w całości we Włoszech. <strong>Zespól Merlo</strong> sukces Merlo wynika z umiejętności przewidywania potrzeb rynków, a każda wyprodukowana maszyna <em>Podnosnik obrotowy</em> o dążeniu firmy do możliwości oferowania swoim klientom najlepszych i najnowszych rozwiązań technologicznych, czego gwarancją jest pięćdziesiąt lat doświadczenia w prowadzeniu badań i w innowacyjności. To właśnie dzięki badaniom, innowacyjności oraz ciągłemu tworzeniu nowych produktów spółka Merlo chce nadal umacniać czołową pozycję jaką zajmuje w zakresie zaawansowania technologicznego oraz jakości.<u> Zespól Merlo</u> powstała w 1964 roku, zatrudnia ponad 1200 pracowników a powierzchnia zabudowana zakładów w Cuneo wynosi około 220 000 metrów kwadratowych. Ponad 90 % produkcji eksportuje się na cały świat poprzez sieć handlową z siedmioma filiami i ponad 600 koncesjonariuszami. Grupa Merlo jest liderem na rynku podnośników teleskopowych z wieżyczką obrotową i podnośników teleskopowych z przekładnią hydrostatyczną