Grand Prix Włoch pod zielonym znakiem Merlo

30 agosto 2016

Podnośniki teleskopowe Merlo bohaterami na Grand Prix Formuły 1 w Monza

Grand Prix w Monza jest historycznym etapem w mistrzostwach Formuły 1. Wystarczy pomyśleć, że w tym roku odbywały się wyścigi numer 84.

Oprócz Ferrari jest także inna marka włoska, obecna już od wielu lat, która stała się prawie “domowa”. Mówimy o Merlo i ich podnośnikach teleskopowych. Upłynęło prawie 20 lat od kiedy Merlo dostarcza swoje maszyny do operacji pogotowia drogowego i usuwania uszkodzonych pojazdów. Był 1985 rok gdy nasze podnośniki teleskopowe pojawiły się po raz pierwszy i od tego czasu stały się  urządzeniem nie do pominięcia dla operatorów z Monza, gdyż dzięki kompaktowym rozmiarom i ich wyłącznej technologii pozwalają szybko wejść do akcji i usunąć niebezpieczeństwo w jak najkrótszym czasie.

Jest to sukces, który z biegiem lat doprowadził podnośniki teleskopowe Merlo do tego, aby były stosowane także na innych torach na całym świecie, jak we Francji, Kanadzie, Belgii a nawet w Dubaju.

Powiązania Merlo ze światem torów wyścigowych są tak silne, że często podnośniki Merlo są kojarzone z wyścigami Formuły 1. Także tym, którzy wcale nie znają świata podnośników, przypomina się że w akcji widzieli „zielone maszyny”. Później jest wiele osób mających odwagę wyrazić bardzo pochlebne porównanie, określając Merlo jako Ferrari wśród podnośników teleskopowych.

POWRÓT NA GÓRĘ STRONY
Merlo <h1>Merlo</h1> &nbsp;jest dynamiczną spółką przemysłową, stosującą nowoczesne technologie, w pełni zintegrowaną, w której udział ma wyłącznie kapitał prywatny, produkującą maszyny o dużej wartości technologicznej. Jest to <em>Podnosniki teleskopowe</em> przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji, która może pochwalić się miejscem w pierwszej lidze na wszystkich światowych rynkach a także stanowi międzynarodowy punkt <strong>Maszyny rolnicze</strong> w <h2>Podnosnik teleskopowy</h2> &nbsp;podnośników teleskopowych. Grupa składa się z przedsiębiorstw utworzonych w celu realizacji ambitnego projektu: produkcji wyrobów zaprojektowanych i wyprodukowanych całkowicie we <h2>Ciagnik teleskopowy</h2> . Wyzwanie uwieńczone sukcesem. Ponieważ Merlo nie jest "montażystą”, ale spółką przemysłową, która ściśle zintegrowała wszystkie etapy produkcyjne, czyli sama projektuje, rozwija i produkuje większość komponentów. Pozwala to na znalezienie za każdym razem najlepszego rozwiązania dla potrzeb użytkowników, uzyskując produkty opracowane i wyprodukowane w całości we Włoszech. <strong>Zespól Merlo</strong> sukces Merlo wynika z umiejętności przewidywania potrzeb rynków, a każda wyprodukowana maszyna <em>Podnosnik obrotowy</em> o dążeniu firmy do możliwości oferowania swoim klientom najlepszych i najnowszych rozwiązań technologicznych, czego gwarancją jest pięćdziesiąt lat doświadczenia w prowadzeniu badań i w innowacyjności. To właśnie dzięki badaniom, innowacyjności oraz ciągłemu tworzeniu nowych produktów spółka Merlo chce nadal umacniać czołową pozycję jaką zajmuje w zakresie zaawansowania technologicznego oraz jakości.<u> Zespól Merlo</u> powstała w 1964 roku, zatrudnia ponad 1200 pracowników a powierzchnia zabudowana zakładów w Cuneo wynosi około 220 000 metrów kwadratowych. Ponad 90 % produkcji eksportuje się na cały świat poprzez sieć handlową z siedmioma filiami i ponad 600 koncesjonariuszami. Grupa Merlo jest liderem na rynku podnośników teleskopowych z wieżyczką obrotową i podnośników teleskopowych z przekładnią hydrostatyczną