Z Paryża do Nicei… z przystankiem w Merlo

16 luglio 2017

22 czerwca 250 francuskich rowerzystów gościło w Centrum Kształcenia i Badań Merlo

Pasja od zawsze była jednym z czynników umożliwiających osiągnięcie wyjątkowych celów na wszystkich polach. Jest to jeden z atutów, które pozwoliły Grupie Merlo stać się liderem technologicznym i międzynarodowym punktem odniesienia w swojej branży. Ta sama pasja napędza wielu sportowców, którzy od wiosny do jesieni wskakują na rower, kiedy tylko mają taką możliwość, aby swobodnie przemierzać wiele kilometrów. Każdy kilometr, każdy podjazd to zarówno osiągnięcie, jak i punkt wyjścia dla ciągłej próby własnych sił. Z tego powodu, gdy stowarzyszenie kolarstwa amatorskiego AAOC (Airport Association Olympique Cycliste) skontaktowało się z Grupą Merlo, prosząc o gościnę 22 czerwca podczas wyścigu na trasie Paryż Nicea, zgodzono się natychmiast. Jest to już osiemnasta edycja tego historycznego wyścigu, w którym uczestniczą kolarze amatorzy z całej Francji. W edycji 2017 wzięło udział 250 rowerzystów na 10 etapach którzy pokonali dystans 1500 km, z całkowitą sumą przewyższeń 27 500 metrów. Grupa Merlo została wybrana jako forma etapu zgrupowania dla 250 rowerzystów, aby umożliwić im przegrupowanie się, a następnie kontynuowanie jazdy na paradzie aż do Piazza Galimberti. 

Z tej okazji Cfrm został wyposażony w altanki, fontanny, punkt wypoczynkowy i strefę relaksu, gdzie pierwsi uczestnicy mogli się odświeżyć i odpocząć w oczekiwaniu na przyjazd swoich towarzyszy. Aby zapewnić cień wszystkim uczestnikom, użyto podnośników teleskopowych w nowej, nietypowej i zaskakującej roli: jako uchwytów do upięcia tkaniny.
Sześć podnośników wykorzystano do podtrzymywania i napinania 2 plandek, uzyskując w ten sposób duży zacieniony obszar, na którym rozmieszczono ławki dla oczekujących rowerzystów.
Ze względu na wysokie temperatury, uczestnicy bardzo docenili ciepłe przyjęcie, które pozwoliło im na miłe i relaksujące spędzenie dwóch godzin oczekiwania na przybycie ostatnich sportowców. Pod koniec wydarzenia, organizator André Leroux, nagrodził Kawalera Orderu Merlo tabliczką pamiątkową w ramach podziękowania za przyjęcie i uzyskane wsparcie.
Wielkie podziękowania należą się pracownikom CFRM i wolontariuszom Stowarzyszenia Grupy Merlo, bo dzięki ich pracy, mimo palącego słońca, wydarzenie okazało się sukcesem.

POWRÓT NA GÓRĘ STRONY
Merlo <h1>Merlo</h1> &nbsp;jest dynamiczną spółką przemysłową, stosującą nowoczesne technologie, w pełni zintegrowaną, w której udział ma wyłącznie kapitał prywatny, produkującą maszyny o dużej wartości technologicznej. Jest to <em>Podnosniki teleskopowe</em> przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji, która może pochwalić się miejscem w pierwszej lidze na wszystkich światowych rynkach a także stanowi międzynarodowy punkt <strong>Maszyny rolnicze</strong> w <h2>Podnosnik teleskopowy</h2> &nbsp;podnośników teleskopowych. Grupa składa się z przedsiębiorstw utworzonych w celu realizacji ambitnego projektu: produkcji wyrobów zaprojektowanych i wyprodukowanych całkowicie we <h2>Ciagnik teleskopowy</h2> . Wyzwanie uwieńczone sukcesem. Ponieważ Merlo nie jest "montażystą”, ale spółką przemysłową, która ściśle zintegrowała wszystkie etapy produkcyjne, czyli sama projektuje, rozwija i produkuje większość komponentów. Pozwala to na znalezienie za każdym razem najlepszego rozwiązania dla potrzeb użytkowników, uzyskując produkty opracowane i wyprodukowane w całości we Włoszech. <strong>Zespól Merlo</strong> sukces Merlo wynika z umiejętności przewidywania potrzeb rynków, a każda wyprodukowana maszyna <em>Podnosnik obrotowy</em> o dążeniu firmy do możliwości oferowania swoim klientom najlepszych i najnowszych rozwiązań technologicznych, czego gwarancją jest pięćdziesiąt lat doświadczenia w prowadzeniu badań i w innowacyjności. To właśnie dzięki badaniom, innowacyjności oraz ciągłemu tworzeniu nowych produktów spółka Merlo chce nadal umacniać czołową pozycję jaką zajmuje w zakresie zaawansowania technologicznego oraz jakości.<u> Zespól Merlo</u> powstała w 1964 roku, zatrudnia ponad 1200 pracowników a powierzchnia zabudowana zakładów w Cuneo wynosi około 220 000 metrów kwadratowych. Ponad 90 % produkcji eksportuje się na cały świat poprzez sieć handlową z siedmioma filiami i ponad 600 koncesjonariuszami. Grupa Merlo jest liderem na rynku podnośników teleskopowych z wieżyczką obrotową i podnośników teleskopowych z przekładnią hydrostatyczną