MERLO NA TARGACH AGRITECHNICA 2015

01 novembre 2015

MERLO PRZEDSTAWIA CAŁKOWICIE ODNOWIONĄ GAMĘ PRODUKTÓW

Firma Merlo będzie obecna na targach Agritechnica 2015 w Hanowerze w hali 6 stoisko D38 oraz w strefie zewnętrznej F-A13 dedykowanej do technologii leśnej.

Zaprezentujemy 11 maszyn, w tym 9  ładowarek teleskopowych Merlo oraz 2 ciągniki leśne Tre Emme.

Na stosiku będzie można znaleźć ładowarki teleskopowe o różnym udźwigu i wysokości podnoszenia:

 

  •     P 27.6 Top
  •     P 32.6 Top
  •     TF 30,9 l 115 KM Etap IV
  •     TF 35,7 120 KM CS
  •     TF 38.10 TT Hybrid
  •     TF 38.10 TT CS 156 KM CVTronic
  •     TF 45.11 T CS 156 KM CVTronic
  •     MF 40.7 CS

 

 

oraz 2 ciągniki leśne:

 

  •     MM 135 MC
  •     MM 350 X

 

 

 

Targi Agritechnica dzięki swojej globalnej randze są dla Grupy Merlo doskonałą okazją i miejscem do prezentacji swoim Klientom nowości produktowych. Nowe gamy maszyn powstały w celu zaspokojenia rosnących potrzeb Klientów oraz w odpowiedzi na zmiany jakie zachodzą na rynku.  

 

Unowocześnione i unikalne rozwiązania oferowane przez naszą gamę maszyn Merlo to m.in.:  niezależnie amortyzowana kabina CS (patent Merlo), prędkość 40 km/h dostępna dla całej gamy maszyn, największa i najbardziej przestronna kabina w swojej kategorii, Merlo EPD System (Eco Power Drive) gwarantujący niższe zużycia paliwa, hydrostatyczna skrzynia biegów M CVTronic (patent Merlo), mechaniczny WOM (PTO), a także możliwość homologacji na ciągniki rolnicze.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

POWRÓT NA GÓRĘ STRONY
Merlo <h1>Merlo</h1> &nbsp;jest dynamiczną spółką przemysłową, stosującą nowoczesne technologie, w pełni zintegrowaną, w której udział ma wyłącznie kapitał prywatny, produkującą maszyny o dużej wartości technologicznej. Jest to <em>Podnosniki teleskopowe</em> przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji, która może pochwalić się miejscem w pierwszej lidze na wszystkich światowych rynkach a także stanowi międzynarodowy punkt <strong>Maszyny rolnicze</strong> w <h2>Podnosnik teleskopowy</h2> &nbsp;podnośników teleskopowych. Grupa składa się z przedsiębiorstw utworzonych w celu realizacji ambitnego projektu: produkcji wyrobów zaprojektowanych i wyprodukowanych całkowicie we <h2>Ciagnik teleskopowy</h2> . Wyzwanie uwieńczone sukcesem. Ponieważ Merlo nie jest "montażystą”, ale spółką przemysłową, która ściśle zintegrowała wszystkie etapy produkcyjne, czyli sama projektuje, rozwija i produkuje większość komponentów. Pozwala to na znalezienie za każdym razem najlepszego rozwiązania dla potrzeb użytkowników, uzyskując produkty opracowane i wyprodukowane w całości we Włoszech. <strong>Zespól Merlo</strong> sukces Merlo wynika z umiejętności przewidywania potrzeb rynków, a każda wyprodukowana maszyna <em>Podnosnik obrotowy</em> o dążeniu firmy do możliwości oferowania swoim klientom najlepszych i najnowszych rozwiązań technologicznych, czego gwarancją jest pięćdziesiąt lat doświadczenia w prowadzeniu badań i w innowacyjności. To właśnie dzięki badaniom, innowacyjności oraz ciągłemu tworzeniu nowych produktów spółka Merlo chce nadal umacniać czołową pozycję jaką zajmuje w zakresie zaawansowania technologicznego oraz jakości.<u> Zespól Merlo</u> powstała w 1964 roku, zatrudnia ponad 1200 pracowników a powierzchnia zabudowana zakładów w Cuneo wynosi około 220 000 metrów kwadratowych. Ponad 90 % produkcji eksportuje się na cały świat poprzez sieć handlową z siedmioma filiami i ponad 600 koncesjonariuszami. Grupa Merlo jest liderem na rynku podnośników teleskopowych z wieżyczką obrotową i podnośników teleskopowych z przekładnią hydrostatyczną